Vrstni red v evropskem pokalu: Italija se je vrnila z 2-1 in zasedla drugo mesto

Nogometni dresi za otroke Poglejmo si skupaj manj kot pol minute, ko je italijanska ekipa doživela nočno moro. Dimarcova podaja iz zadnjega polja je dejansko naredila veliko napako. Ta prizor je preprosto neverjeten. Bajrami je izkoristil priložnost in z močnim strelom dosegel najhitrejši gol v zgodovini evropskih pokalov! Takšna epizoda je italijanski ekipi nedvomno zadala velik udarec. A naši branilci naslova niso padli, nasprotno, hitro so stabilizirali svoj položaj.
Od šokantnega udarca Bajramija do zaporednih golov Bastonija in Varele je Italija s preobratom premagala Albanijo in zmagala na prvi tekmi. Bodimo ponosni, da smo branilec naslova! Italijani so zgrešili veliko priložnosti za povišanje izida, strel iz oči v oči Frattesija je zgrešil vratnico, medtem ko je strel Scamacca iz majhnega kota nasprotnikova vratarka hrabro ubranila , vendar je treba sposobnost doseganja golov še izboljšati. Ko vidijo, da se priložnost izmuzne na dosegu roke, si ljudje ne morejo pomagati, Poceni otroški Nogometni dresi kompleti da se ne bi spotili ob strelski grožnji italijanske ekipe. V obrambi albansko moštvo ni zaostajalo, nekaj protinapadov pa je ogrozilo nasprotnikova vrata, čeprav so Assani in Broja pogosto poskušali s streli od daleč, niso dosegli zadetka. Ta vrsta prizora naprej in nazaj naredi celotno igro polno vrhuncev.
V prvem polčasu je imelo italijansko moštvo očitno prednost v nadzoru sredine igrišča in organizaciji obrambe. Dvojec sredine igrišča, ki sta ga sestavljala Jorginho in Varela, je odločno delovala v obrambi, ne le da je uspešno prestregla nasprotnikov napad, ampak tudi hitro povezala sprednjo linijo in vodila. napad celotne ekipe. Ta gladek napad skupaj s trdno obrambo je naredil stabilnejši ritem italijanske ekipe. Prav tako je učinkovito omejil predstavo albanskega vezista, kar je nasprotniku otežilo oblikovanje grozeče ofenzive. V drugem polčasu je italijanska ekipa še ohranila prednost v posesti žoge, Chiesa in ostali igralci so večkrat poskušali s streli, a niso uspeli dodatno povečati izida. Čeprav je bilo v napadu dovolj zatiranja, je bila grožnja premalo. V obrambi je italijanska ekipa okrepila nadzor na sredini, tesno usklajena obramba pa je omejila možnosti Albanije za protinapade. Skozi igro je italijanska ekipa pokazala močne splošne bojne sposobnosti, kar je bilo impresivno.
Albanska reprezentanca je bila v tej igri videti nekoliko pasivna. Niso si upali napasti nasprotnika z vso močjo, ampak so pretirano pazili na vrzeli v obrambi zaradi strahu, da bi jih nasprotnik izkoristil. Zaradi pomanjkanja želje po zmagi in strahu pred razkazovanjem svoje moči sta na koncu zamudila priložnost, da bi spremenila situacijo v igri.https://www.nogometnidresiotroke.com/ Italijani so na koncu znova uspešno izkoristili priložnost za zadetek in dokončno zapečatili zmago. Čeprav je bil rezultat pričakovan, so čudoviti prizori vseeno držali gledalce v njem. To je čar nogometa. Dober začetek! Da, italijanska ekipa je med tekmo pokazala premalo agresivnosti, raje je ohranila prednost enega zadetka, menda zato, da bi stabilizirala stanje pred polčasom. A ko se je tekma v sodnikovem dodatku, je albanski kapetan podal žogo in sprožil hiter napad. Manai je nenadoma pobegnil iz obrambe in z eno roko streljal Donnarumma, ki je žogo odbila od vratnice in zamudila odlično priložnost za izenačenje. V 95. minuti je albanska izbrana vrsta poskusila še s strelom od daleč, a je žoga zgrešila cilj.
Ob koncu tekme je Italija premagala Albanijo z 2:1 in dosegla navdušujočo zmago ter se uvrstila na drugo mesto v skupini. Lahko rečemo le, da je čar nogometnih iger v teh napetih trenutkih poln neskončnih možnosti. Verjamem, da bo v naslednjih tekmah italijanska ekipa trdo delala in navijačem prinesla več razburljivih predstav!