Prva oddaja 2-1 lore! Messi je v praznovanje objavil objavo na družbenih omrežjih, ameriški mediji pa so ga pohvalili: lok, ki je spremenil zgodovino

Nogometni dresi za otroke Kjer koli že je, KOZA je KOZA! Na tekmi skupine severnoameriške lige med Miami International in Blue Crossom je bil Messi na klopi. V prvem polčasu je bila scena Miamija International razmeroma pasivna, Poceni otroški Nogometni dresi kompleti "šef May" je zmajeval z glavo na klopi, a je Miami International v 44. minuti dosegel prvi gol za vodstvo. V 53. minuti drugega polčasa je končno napočil težko pričakovani trenutek, ko sta s klopi skupaj vstopila Messi in Busquets.
Po debiju je bil Messi zelo aktiven, https://www.nogometnidresiotroke.com/s podajo si je velikokrat ustvaril priložnosti soigralcem, a so bile vse zapravljene. V 65. minuti je Antunia zadel v kazenski prostor in pomagal modrim križem pri izenačenju. Nato sta obe strani igrali naprej in nazaj, a obema ni uspelo doseči zadetka in tekma se je prevesila v podaljšek. Inter Miami je izvedel prosti strel izven kazenskega prostora, Messi pa se je brez oklevanja postavil pred žogo.
Da bi blokiral Messijev prosti strel,https://www.nogometnidresiotroke.com/ je modri križ postavil zid iz 10 igralcev, vendar ni imel učinka. Messi se je rahlo podrgnil po levi nogi, žoga pa je zletela naravnost v levi zgornji kot vrat, vratar je bil nedosegljiv in Inter Miami je nasprotnika premagal z 2:1. Messi je bil po golu zelo navdušen, soigralci so mu pritekli v objem in proslavljanje, v jok pa je planil tudi Beckham ob strani.
Iskreno povedano, sodeč po predstavi celotne tekme, obstaja razlog, zakaj je Inter Miami na dnu MLS.Skupna raven igralcev je precej povprečna. Toda Messi je Messi in njegova prisotnost daje Inter Miamiju hrbtenico in jedro, na katerega se lahko zanese v kritičnih trenutkih. Tako kot v trenutku superzvezdnika na tekmi lige NBA lahko soigralci varno predajo žogo zvezdniku ekipe in on bo dokončal zadnji udarec.https://www.nogometnidresiotroke.com/ In Messi je upravičil pričakovanja, v svojem debiju je z golom pomagal ekipi ubiti nasprotnika.
Po tekmi je ameriški medij "South Florida Sun-Sentinel" napisal članek, v katerem je hvalil Messija.V članku je pisalo, da vsi upajo, da bodo na prvi tekmi pozorno opazovali vsako Messijevo potezo, vključno z vsako magično potezo, vsako podajo, gibanjem, očmi in tekom.